-11%
On Sale
Sale!
%
Off
11
Save 1,000 ден
1000ден
1000
ден
,

32LE120T2

Vivax

Спореди

7,990.00 ден 8,990.00 ден

Големина на екран: 32″ / 80cm
резолуција: 1366 x 768
контраст: 3000:1
USB спојување: Movie/Music/Photo/Text

Бренд

Големина

32'' (80 cm)