-30%
, ,

ADPMAC

Sony
Достапност:

Нема на залиха


  • Направете повеќе со вашата Handycam® камера
  • Проширете ги вашите можности за снимање
  • Мала тежина, едноставно поврзување

1,400 ден 2,000 ден

Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен

Проширете ги вашите опции за снимање со галантерија која е компатибилна со Handycam® камери
Прикачување на блицеви и светла
Компатибилност со активен приклучок
Компактен и лесен дизајн
Адаптер со приклучок за повеќе интерфејси и автоматско заклучување за галантерија со активен приклучок

SKU: 012138 Категории: , ,