-46%
,

BLUETOOTH звучници SRSXB01R

Sony

Спореди
  • EXTRA BASS за длабок и моќен звук
  • Компактен и пренослив дизајн
  • Траење на батеријата до 6 часа
  • Отпорност на вода за безгрижно користење

1,290.00 ден 2,390.00 ден

Носете ги вашите мелодии насекаде со SRS-XB01. Звучникот е лесен за носење и нуди длабок и моќен звук.
EXTRA BASS за длабок и моќен звук
Компактен и пренослив дизајн
Траење на батеријата до 6 часа
Отпорност на вода за безгрижно користење
Лента во усогласена боја за да одговара на вашиот звучник
ВИД НА ЗВУЧНИКОТ: целосен опсег
ДИМЕНЗИИ НА ЗВУЧНИК: 37,5 мм
ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА: Прибл. 6 часа
ВЛЕЗНИ И ИЗЛЕЗНИ ПРИКЛУЧОЦИ: Мини стерео приклучок (влез)

SKU: 012590 Категории: , Ознака:
Бренд