, ,

DSCWX350W

Sony
Достапност:

Нема на залиха


  • Снимајте светли и детални фотографии со Exmor R® CMOS сензорот
  • Уживајте во незаматени слики со мал шум благодарение на процесорот BIONZ X
  • Уживајте во прецизни снимки одблиску со G објектив од Sony и 20x оптички зум
  • Бидете креативни и веднаш споделете ги вашите дела преку Wi-Fi® и NFC™

13,590 ден

Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен

Врвни перформанси во џеб
Exmor R™ CMOS сензор
G објектив со оптички зум до 20x
Споделување и контрола преку NFC со еден допир и Wi-Fi®
Дигитален компактен фото апарат со 20x оптички зум, Exmor R® CMOS сензор со 18,2MP, NFC и Wi-Fi®