,

HDRCX240EB

Sony

Спореди
  • Exmor R™ CMOS сензор
  • Процесор за слика BIONZ X
  • Широкоаголен објектив од ZEISS®
  • Јасно зумирање на слики од 54x
  • SteadyShot стабилизација на сликата

11,690.00 ден

Слушнете ги сите детали од важните моменти во животот
Снимајте при слаба осветленост со Exmor R® CMOS сензор
Намален шум со процесорот за слика BIONZ
Опфатете повеќе со широкоаголен објектив
HDR-CX240E Handycam® со ZEISS® објектив со широк агол од 29,8мм, SteadyShot и 130 минути траење на батеријата

SKU: 011880 Категории: ,