-29%
,

HTSF150.CEL

Sony
Достапност:

Нема на залиха


Спореди
  • Совршено дизајниран за забава
  • Слушајте го звукот насекаде околу вас
  • Совршено впарување и лесно поврзување со вашиот телевизор

4,990 ден 6,990 ден

Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен

Уживајте во омилените серии со подобрен квалитет на звук што се репродуцира преку овој звучник во вид на лента со 2 канали и звучник со рефлективен бас. Тенкиот профил на HT-SF150 лесно ќе се вклопи во вашиот дом, како и во сите други ентериери.
Поврзувањето со вашиот телевизор никогаш не било полесно. Со HDMI ARC, само еден кабел е доволен за лесно поврзување со звукот од телевизорот. Контролирајте ги и двата уреди со еден далечински управувач.
Нашата технологија за виртуелен опкружувачки звук ве пренесува во филмовите што ги сакате преку симулација на опкружувачки звук како во кино.

SKU: 012585 Категории: ,
Бренд