-17%
,

MDRZX310APL

Sony

Спореди
  • Слушалки со микрофон
  • Неодимиумски звучници од 30мм за моќен и балансиран звук
  • Фреквентен опсег од 10–24.000Hz
  • Кабел во вид на Y со должина од 1,2м
  • Избор на бои кои ќе одговараат на вашиот стил

1,490.00 ден 1,790.00 ден

Компактен дизајн, совршен за патување
Неодимиумски звучници од 30мм
Фреквентен опсег од 10–24.000Hz
Компактен дизајн/преклопување
Слушалки со лента за на глава и лесен дизајн на преклопување, звучници од 30мм и чувствителност од 98dB/mW

SKU: 011976 Категории: , Ознака:
Бренд