,

MDRZX310R

Sony

Спореди
  • Лесен дизајн на преклопување за неверојатна преносливост на музика
  • Феритни звучници од 30 мм за моќен и балансиран звук
  • Фреквентен опсег од 10–24.000Hz
  • Кабел во вид на Y со должина од 1,2м
  • Избор на бои кои ќе одговараат на вашиот стил

1,290.00 ден

Компактен дизајн, совршен за патување
Неодимиумски звучници од 30мм
Фреквентен опсег од 10–24.000Hz
Компактен дизајн/преклопување
Слушалки со лента за на глава и лесен дизајн на преклопување, звучници од 30мм и чувствителност од 98dB/mW

SKU: 012021 Категории: , Ознаки: ,
Бренд