-5%
,

MDRXB550APG

Sony

Спореди
  • Слушалки со микрофон
  • Создаден за да ви одговара
  • Нагласен стил и мек допир
  • Одговарајте на повици, менувајте песни

1,990 ден 2,090 ден

Почувствувајте ја моќта на ритамот
EXTRA BASS™ за длабок и моќен звук
Далечински управувач и микрофон на кабелот кои се компатибилни со паметни телефони
звучник од 30мм
EXTRA BASS слушалки со далечински управувач и микрофон на кабелот, прилагодлива лента за на глава и избор од 5 бои.

SKU: 0102356 Категории: , Ознака:
Бренд