,

MDRZX330BT

Sony

Спореди

Безжично проследување преку Bluetooth®
NFC со еден допир за брзо поврзување
Слушајте сè со звучниците од 30 мм
Слушајте подолго со безжична репродукција до 30 часа
Брзо полнење преку USB
Дизајнот со преклопување и завртување го олеснува патувањето

3,290.00 ден

Уживајте во сета ваша музика удобно, без неред од кабли
Слушање со еден допир преку BLUETOOTH® и NFC
звучник од 30мм
Траење на батеријата до 30 часа
Bluetooth® слушалки за поставување преку уво со траење на батеријата до 30 часа.

SKU: 0102358 Категории: ,
Бренд

ТежинаПирбл. 150 гр.
Звучник30 мм, тип на купола
МагнетФерит
Фреквентен одзив20 Hz-20.000 Hz
Контрола на јачина на звукДа
Време на полнењеПрибл. 4 часа
Начин на носењеHeadband
За на уво
ГалантеријаUSB кабел; Гарантен лист; Водич за брз почеток; Референтен водич
Тело на микрофонотЕлектрет кондензатор
Насока на микрофонот на кабелотПовеќенасочен микрофон