,

NSW SWITCH JUST DANCE 2021

Nintendo
Достапност:

Нема на залиха


Време е да танцуваме повторно со Just Dance 2021! Омилената музичка игра се враќа со 40 нови песни

3,490 ден

Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен

Време е да танцуваме повторно со Just Dance 2021! Омилената музичка игра се враќа со 40 нови песни како „Don’t Start Now“ од Дуа Липа, „Señorita“ од Шон Мендес и Камила Кабело и многу други. Придружете се на заедницата со повеќе од 120 милиони играчи ширум светот и започнете ја вашата танцова авантура.

SKU: 2700189 Категории: ,
Бренд