, , , , ,

PS4/PS5 Wired Headset LVL40 White

PlayStation
Достапност:

Нема на залиха


Жичаните стерео слушалки LVL40 нудат долготраен комфор, без разлика дали поминувате еден ден на работа или едноставно играте брз натпревар.

2,190 ден

Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен

Жичаните стерео слушалки LVL40 нудат долготраен комфор, без разлика дали поминувате еден ден на работа или едноставно играте брз натпревар.
Слушнете ги вашите непријатели дури и пред да ги видите со два моќни аудио драјвери 40мм.
Дајте му јасни команди на вашиот тим преку флексибилен микрофон или свртете го нагоре за да го исклучите веднаш.
Внимавајте на играта и направете брзи прилагодувања на звукот со контролите на јачината на звукот на увото, додека влошките за уши што дишат ќе ви помогнат да спречите замор.

Бренд