-13%
On Sale
Sale!
%
Off
13
Save 300 ден
300ден
300
ден
Back to school
,

SRSXB10L

Sony

Спореди
  • EXTRA BASS за длабок и моќен звук
  • Компактен пренослив дизајн
  • Траење на батеријата до 16 часа
  • Отпорност на вода за безгрижно користење
  • Слушање со еден допир преку технологијата Bluetooth® и NFC™

1,990.00 ден 2,290.00 ден

Пренослив безжичен звучник со BLUETOOTH®
Уживајте во моќен ритам кога сте во движење со безжичниот звучник SRS-XB10
EXTRA BASS™ за длабок и моќен звук
Пренослив дизајн со траење на батеријата од максимум 16 часа
Отпорност на вода за безгрижно користење
Пренослив безжичен звучник со EXTRA BASS™, батерија што трае најмногу 16 часа и водоотпорен дизајн за безгрижно користење

SKU: 012480 Категории: , Ознака:
Бренд