, , , ,

STEELPLAY – 8K HDMI HIGH SPEED ULTRA HD CABLE (PS5)

Steel Play
Достапност:

Нема на залиха


Кабелот Steelplay © овозможува ултрабрз пренос на податоци и обезбедува оптимален квалитет на аудио / видео. Поддржува низа видео резолуции и значително го подобрува визуелниот квалитет на вашите дисплеи.
Карактеристики

890 ден

Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен

Кабелот Steelplay © овозможува ултрабрз пренос на податоци и обезбедува оптимален квалитет на аудио / видео. Поддржува низа видео резолуции и значително го подобрува визуелниот квалитет на вашите дисплеи.
Карактеристики
– Компатибилен со PS5TM, PS4TM, XboxTM Series X, XboxTM One, SwithTM, компјутерски конзоли
– Позлатени конектори
– HDMI 2.1 со високи перформанси
– Пренос на видео со висок динамички опсег (HDR)
– Пропусен опсег до 48Gbps
– Стапка на освежување на екранот на 8K @ 60Hz (2160p), 4K @ 120 Hz
– Поддржува видео формати: Ultra HD, 3D, 4K, HDMI 2.1, HDR
– Поддржува аудио формати: 3D, DTS Master, DTS: X, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Vision
– Поддршка за Dolby 7.1 HD и DTS-HD Master Audio и Dolby Atmos
– Исто така компатибилни: ТВ / проектор / лаптоп
Должина: 2м
– Флексибилен кабел за плетенка

Бренд