-31%
On Sale
Sale!
%
Off
31
Save 11,000 ден
11000ден
11000
ден
,

TV Philips 50PUS6262/12

Philips

A+
Спореди
  • 126 cm (50″)
  • 4K Ultra HD LED tv
  • 4 јадрен процесор
  • DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2
  • Smart TV

24,990.00 ден 35,990.00 ден

Уживајте во функционалната елеганција и паметната поврзаност
Серијата Philips 6200 располага со 4K Ultra HD квалитет на сликата за извонредни детали
Освен тоа, неговата вградена Smart TV е лесна за користење, што го прави одличен избор за забава без напор

Бренд

Големина

50” (126 cm)

Резолуција

4K Ultra HD

Технологија на екран

LED