-33%
,

TV Philips 55PUS6561/12

Philips

A
Спореди
  • 139 cm (55″)
  • 4K Ultra HD LED tв
  • Android TV™
  • 4 јадрен процесор
  • DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2
  • Ambilight на 3 страни

39,990 ден 59,990 ден

Пристигна прекрасно дизајнираниот Philips 6500
Уживајте во прекрасниот квалитет на 4K Ultra HD сликата и влезете во светот на забавата со Android TV
Тенката рамка и уникатниот држач во облик на лак го дополнуваат изгледот на елегантен дизајн

Бренд

Големина

55'' (139 cm)

Резолуција

4K Ultra HD

Технологија на екран

LED