-27%
,

TV Smarttech LE32D11

Smarttech

Спореди
  • Резолуција: HD 1366 x 768 px
  • Дигитален приемник DVB-T / C
  • Kонекции Slot CI +
  • HDMI порти 3

7,990.00 ден 10,990.00 ден

Резолуција: HD 1366 x 768 px
Контраст: 3000: 1
Стерео: 2 x 8W
Дигитален приемник DVB-T / C
Kонекции Slot CI +
HDMI порти 3

SKU: 10007 Категории: ,
Бренд

Големина

32'' (80 cm)

Резолуција

HD

Технологија на екран

LED