-38%
On Sale
Sale!
%
Off
38
Save 8,000 ден
8000ден
8000
ден
,

TV Smarttech LE4317SA

Smarttech

Спореди
  • Големина на екранот : 43 “(109,22 см.)
  • Однос на слика: 16: 9
  • Резолуција: 1920 * 1080 px
  • SmartTV

12,990.00 ден 20,990.00 ден

Големина на екранот : 43 “(109,22 см.)
Однос на слика: 16: 9
Резолуција: 1920 * 1080 px
Осветленост: 250cd / m2
SmartTV

Kонтраст: 5000: 1
Агол на гледање: 176 ° x 176 °
Дисплеј бои 16.7M
Време на реакција 8.5ms
Аудио систем: MPEG-1 layer1 / 2, MPEG-2 layer 2, B / G, D / K, I
Стерео звук: NICAM
Аудио излез: 2x10W
Еквилајзер: Да (4 режими)
Звучни ефекти: Да
Видео систем: DVB-T2 / T / C H.265
Прогресивно скенирање: Да
YPrPb резолуција: 480i / p, 576i / p, 720p, 1080i / p
Резолуција на компјутер: до 1920 * 1080px 60Hz
Менување на температурата на бојата: Да
AV влез: x1
YUV: x1
Излез за слушалки: x1
USB: x2
VGA (D-Sub 15 пински): x1
Аудио влез на компјутер: x1
SCART: x1
COAXIAL: x1
CI: x1
HDMI: x3
WiFi: Вграден
Барања за напојување: 100-240 50 / 60Hz
Потрошувачка на енергија (вклучен режим): 80W
Потрошувачка на енергија (stand by режим): ≦ 0.5W
Процесор: Mstar338
Оперативен систем Андроид 4.4
RAM: 1GB
Вградено складирање 4GB
Напојување
Барања за напојување: 100-240 50 / 60Hz
Потрошувачка на енергија (вклучен режим): 80W
Потрошувачка на енергија (stand by режим): ≦ 0.5W