-31%
,

TV TCLF55S5906

TCL

A+
Спореди
  • Smart TV.2
  • Спортски режим
  • Dolby Digital Plus
  • USB мултимедијален плеер

26,990.00 ден 38,990.00 ден

Уживајте во побогат и по-личен ТВ ,со порталот Smart TV 2.
Пребарувајте ја вашата мултимедијална мрежа или VOD

SKU: 6047 Категории: , Ознака:
Бренд

Големина

55'' (139 cm)

Резолуција

Full HD

Технологија на екран

LED