,

VIVAX TV 32LE131T2S2

Vivax
Достапност:

Нема на залиха


Дијагонала: 32” / 80 cm
Осветленост: 230
Максимална резолуција: 1366 X 768 (HD)

6,490 ден

Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен

Телевизорите VIVAX стануваат сè попрепознатливи пред се поради нивниот одличен сооднос цена-квалитет и се повеќе стануваат прв избор на клиентите, а за тоа придонесува и производството на ТВ во Хрватска и 100% контрола на квалитетот. Главните карактеристики на новиот Vivax led телевизор се HOTEL MODE со можност за поставки за клонирање, енергетска класа F, CI+ конекција, SPDIF Coax Digital, 2xHDMI и дигитален T2 H265 ресивер.

Основни карактеристики
Дијагонала: 32” / 80 cm
Осветленост: 230
Максимална резолуција: 1366 X 768 (HD)
Оперативен систем: Нема
Технологија: LED
Тип на ТВ: НЕ ПАМЕТЕН
ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
Звук (Ш): 10
Енергија. ефикасност ЕУ 2019/13: Ф
SPDIF Coax Digital: Да
Димензии и маса
Маса на уредот: 3,7
Димензии Ширина (CM): 71,6
Димензии Висина (CM): 47,1
Димензии Длабочина (CM): 19.2
Други карактеристики
VESA: 200 x 100
Снимање преку USB: Да
Далечински управувач: Стандарден
Хотелска мода: Основна
HDR: Не
Погледнете
Тип на штанд: Нозе
Боја: Црна
Конектори
Композитен влез: Да
Влез на компонента: Не
SCART: 0
HDMI: 2
Влез за слушалки: 1
VGA: 0
USB: 1
Интегриран WiFi: Не
Bluetooth: Не
CI+: Да
Дигитален аудио излез (оптички: SPDIF Coax Digital
Пресликување на екранот: Не

SKU: 2400094 Категории: , Ознака:
Бренд