,

VIVAX TV 32LE114T2S2SM

Vivax
Достапност:

Нема на залиха


  • ANDROID SMART телевизор,
  • Екран 32″ – 80 cm,
  • Резолуција 1366×768 пиксели,
  • Wi-Fi

10,990 ден

Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен

ANDROID SMART телевизор,
Екран 32″ – 80 cm,
Резолуција 1366×768 пиксели,
ANDROID 9.0 SMART 1GB/8GB,
Wi-Fi

дијагонала 32″/82 cm
резолуција 1366 x 768 (HD+)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
Оперативен систем Android
Гаранција 2 год.
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизори