-13%
On Sale
Sale!
%
Off
13
Save 1,000 ден
1000ден
1000
ден
,

VIVAX TV 32LE94T2

Vivax

Спореди

6,990.00 ден 7,990.00 ден

Особено ергономично дизајниран телевизор кој има нозе наместо класичен штанд кој придонесува за севкупната елеганција на телевизорот и подобра дистрибуција на тежината на подлогата.
VIVAX телевизорите стануваат се повеќе и повеќе признати пред се поради одличниот сооднос и цена и сè повеќе стануваат прв избор на клиенти и 100% контрола на квалитет.

Дијагонала:32″ / 80 cm
Светлина [cd/m2]:230
Контрастt:3000:1
Виден агол (hor.) [°]:178
Виден агол (ver.) [°]:178
Време на одзив [ms]:5
Максимална резолуција:1366×768
Формат:4:3, 16:9
VESA:100 X 100
Компресија:MPEG4, MPEG2
Технологија:LED
ТВ Тип:nonSMART
ТВ  tuner:DVB-T2 H.265 / T / S2 / C
Димензии и тежина
Димензии на пакувањето [cm]:793 x 506 x 121
Тежина на пакувањето [kg]:5,2
Димензии на уредот [cm]:732 x 483 x 179
Маса на уредот [kg]:4,0
Други карактеристики
Видео компатибилност:NTSC, SECAM, PAL
Режим на екранот:Standard, Dynamic, Personal
Позадинско осветлување:Auto
Енергетска класа:A+
Закривен екран:Ne
Интегрирана WiFi:Ne
Вградена камера:Ne
3D технологија:n/a
3D очила во пакетот:Ne
USB снимање:Da
Конектори
Композитен:1
S-Video:0
Компонента:0
SCART:0
D-sub:0
HDMI:2
Аудио за компјутер:0
Слушалки:1
DVI:0
VGA:0
USB:1