-18%
,

VIVAX TV 32S60T2

Vivax
Достапност:

Нема на залиха


  • Дијагонала: 32″/ 80 cm
  • LED технологија
  • Максимална резолуција: 1366 x 768

6,990 ден 8,490 ден

Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен

Максимална резолуција: 1366 x 768
Големина на екранот: 32″ / 80 cm
Контраст: 4000:1
Формат: 16:9
VESA: 100X150
Компресија: MPEG4, MPEG2
LED технологија
DVB-T2/C, H.265
Personal, Cinema, Movie
Можност за USB снимање
SCART: 1
HDMI: 2
USB: 1
Headphone: 1
Димензии на уредот без сталак: 73,2 cm x 43,5 cm x 8,7 cm
Димензии на уредот со сталак: 73,2 cm x 47,2 cm x 21,1 cm
Димензии на пакување: 80,2 cm x 52,0 cm x 15 cm
Тежина на пакување: 5,9 kg
Тежина на уредот: 4,2 kg
A+ енергетска класа
2 години гаранција

Бренд

Големина

32'' (80 cm)

Технологија на екран

LED