-15%
,

VIVAX TV 40S60T2S2

Vivax

Спореди

10,990.00 ден 12,990.00 ден

VIVAX IMAGO LED TV-40S60T2S2, 40 ” / 102 cm дијагонала, максимална резолуција 1920×1080, осветленост 250 cd / m2, контраст 4000: 1, видлив агол 178 °, видлив агол 178 °, време на одговор 5 ms, VESA 200X200, HDMI 2, SCART 1, USB 1, Коаксијален, хотелски режим, CI +, En.klasa A +

Дијагонала:40″ / 100 cm
Светлина [cd/m2]:250
Контрастt:4000
Виден агол (hor.) [°]:178
Виден агол (ver.) [°]:178
Време на одзив [ms]:5
Максимална резолуција:1920×1080
Формат:16:9
VESA:200×200
Компресија:MPEG2, MPEG4
Технологија:LED
ТВ Тип:nonSMART
ТВ  tuner:DVB-T2/S2/C HEVC H.265
Димензии и тежина
Димензии на пакувањето [cm]:1000 x 619 x 148
Тежина на пакувањето [kg]:8,8
Димензии на уредот [cm]:918 x 566 x 202
Маса на уредот [kg]:6,2
Други карактеристики
Видео компатибилност:PAL, SECAM, NTSC
Режим на екранот:Standard, Dynamic, Personal
Позадинско осветлување:Auto
Енергетска класа:A+
Закривен екран:Ne
Интегрирана WiFi:Ne
Вградена камера:Ne
3D технологија:n/a
3D очила во пакетот:Ne
USB снимање:Da
Конектори
Композитен:1
S-Video:0
Компонента:1
SCART:1
D-sub:0
HDMI:2
Аудио за компјутер:0
Слушалки:1
DVI:0
VGA:0
USB:1