-23%
,

VIVAX TV 40S60T2S2SM

Vivax

Спореди
  • Дијагонала 40” / 102цм
  • ANDROID 7.1
  • Резолуција1920 x 1080

11,490 ден 14,990 ден

Дијагонала 40” / 102цм
ANDROID 7.1
Резолуција1920 x 1080
Контраст 3000:1 (typ.)
USB x2
RAM: 1GB
Интерна меморија: 8 GB
DVB–T2 H.265 HEVC
DVB–S2
DVB–T MPEG4

Основни карактеристики
Дијагонална: 40 ” / 102 см
Осветленост [cd / m2]: 240
Контраст: 3000: 1
Видлив агол (час.) [°]: 178
Видлив агол (вер.) [°]: 178
Време на одговор [ms]: 5
Максимална резолуција: 1920×1080
Формат: 16: 9
VESA: 200×200
Компресија: MPEG4, MPEG2
Технологија: LED
Тип на ТВ: SMART
ТВ-приемник: DVB-T2 H.265 / T / C / S2
Димензии и маса
Димензии на пакетот [cm]: 100 x 622 x 148
Тежина на пакетот [кг]: 8,1
Димензии на уредот [cm]: 918 x 580 x 206
Тежина на уредот [кг]: 6.2
Други карактеристики
Режим на приказ: Динамичен, личен, стандарден
Заднинско осветлување: Автоматско, нормално, средно, светло, темно
Друго: Quad Core процесор, Smart Android 7.1 Меморија: 1/8 GB, Инсталирана апликација: AppStore, веб прелистувач, безжичен дисплеј, YouTube, Mirroring на екранот, Netflix, MediaPlayer
Класа на енергија: А +
Интегрирана WiFi: Да
УСБ-снимање: Да
Процесор: Quad Core процесор,
Влезови:
композитен 1
Компонента: 1
HDMI: 3
Слушалки: 1
USB: 2