,

WHCH400L

Sony

Спореди
  • Лесно поврзување преку Bluetooth® со NFC со еден допир
  • Траење на батеријата до 20 часа
  • Неодимиумски звучници од 30 мм за динамички звук
  • Компатибилност со паметни телефони и повици без користење на рацете

2,390.00 ден

Безжични слушалки за одличен звук во текот на целиот ден.
Безжично проследување преку BLUETOOTH® со NFC™ со еден допир
Слушајте цел ден со батеријата што трае до 20 часа
Компатибилност со паметни телефони и повици без користење на рацете
Безжични слушалки создадени за целодневно слушање во движење. Проследувајте без напор преку NFC со еден допир, слушајте во текот на целиот ден со батерија што трае 20 часа и добијте динамички звук од звучници од 30 мм. Вградениот микрофон може да се користи за воспоставување повици без користење на раце или за разговарање со гласовниот помошник.

SKU: 012540 Категории: , Ознака:
Бренд