-12%
,

WIC300W

Sony

Спореди
  • Лесно поврзување преку BLUETOOTH® со NFC со еден допир
  • Траење на батеријата до 8 часа
  • Неодимиумски звучници од 9мм за динамички звук
  • Удобен стил на носење зад вратот
  • Компатибилност со паметни телефони и повици без користење на рацете

2,190.00 ден 2,490.00 ден

Уживајте во висококвалитетен звук од безжични слушалки

SKU: 12576 Категории: , Ознака:

ЗВУЧНИК
9мм

S-MASTER HX
Не

DSEE HX
Не

ФРЕКВЕНТЕН ОДЗИВ(КОМУНИКАЦИЈА ПРЕКУ BLUETOOTH®)
20 Hz – 20.000 Hz (семплирање со 44,1 kHz)

ПАСИВНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ
Не

NFC
Да